Szkolenie „Księgarz ekspert” – Moduł III

Termin wydarzenia: 30.X.2020 g. 09:00-13:00

30 PAŹDZIERNIKA 2020 GODZ. 09:00-13:00

Szkolenie „Rozwój kompetencji sprzedawcy i Zastosowanie marketingu w celu zwiększenia sprzedaży w ramach zadania „KSIĘGARZ EKSPERT” dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Techniki ekspozycyjne

  • Standardy poprawnej ekspozycji towaru.
  • Budowanie ekspozycji w strefie kasy.
  • Zarządzanie towarem
  • Zasady budowy ekspozycji wyprzedażowych.

Spotykamy się on-line.

Link do aplikacji ZOOM wysłany będzie po zapisie przez formularz opublikowany na stronie internetowej Fundacji.

https://zakreceni-czytaniem.pl/

Szkolenie jest bezpłatne. Prosimy o odpowiedzialną decyzję, gdyż mamy 10 miejsc.

SZKOLENIE PROWADZI

Dagmara Habiera, która od 20 lat zajmuje się visual merchandisingiem, marketingiem i planowaniem strategicznym dla sklepów. Na swoim profilu na Facebooku prowadzi cotygodniowe darmowe pokazy wystąpienia na żywo, w których uczy ludzi, jakie praktyki
stosować, aby ich sklep był bardziej konkurencyjny wobec dużych sklepów sieciowych.

Pokazuje również jakie działania należy zaplanować i co należy zmieniać, aby osiągać większe zyski, a co za tym idzie rozwijać swój biznes, podnosić konkurencyjność wobec sieci księgarskich.

Dagmara Habiera doświadczenie zdobywała w międzynarodowych i polskich firmach, gdzie miała okazję pracować przy budowaniu strategii ekspozycyjnych i wdrażaniu efektywnych praktyk sprzedażowych. Robiła projekty dla takich firm jak mBank, Tchibo, XKom,
Hard Rock Cafe, Fale Loki Koki, Nipplex, Ochnik, Big Star, Recman Designer Outlet, Pandora, Westwing, Go Sport, Galeria Katowicka i wiele innych. Przeprowadziła setki warsztatów z dziedziny visual merchandisingu, czyli budowaniu strategii ekspozycyjnych i wdrażaniu efektywnych praktyk sprzedażowych.

Od 2008 roku jest właścicielem VM Studio i głównym trenerem w biznesinshop.pl. Stale dzieli się swoją wiedzą na profilu VM Studio na Facebooku, gdzie prowadzi cyklicznie, w każdy czwartek LIVE`y o tematyce visual merchandisingu, marketingu i planowania.

Prowadzi także wykłady dla studentów Uczelni Łazarskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Pisze również artykuły do prasy branżowej (Branża Dziecięca, Galerie Handlowe, Sukces, Fashion Biznes), występowała także w mediach (Polskie Radio, Radio Gdańsk).

Można ją spotkać na konferencjach branżowych, na których często ma prelekcje (np. Kieleckie Targi Zabawek, VM Forum). W 2019 roku prowadziła czterodniowe szkolenia „Rozwój kompetencji sprzedawcy. Budowanie poprawnej ekspozycji towaru z
elementami marketingu w celu zwiększenia rentowności” dla księgarzy z księgarń województwa łódzkiego.